O mne

Som dj, pre ktorého je aj 20 dní párty po sebe stále málo, poctivý zberateľ a vychutnávač dobrých rumov (no dobrá borovička nikdy nie je zlá :)), lodný kapitán, bývalý huslista, organizátor festivalov, gurmán nevšedných pokrmov, vášnivý a miestami nešikovný dronista (prvý skončil na dne mora) i milovník spania v kohokoľvek auta na zadnom sedadle. 🙂

Ale späť k téme…

Keďže bežné zamestnanie nebolo nikdy blízke môjmu srdcu a živobytím sa mi stal djing a produkcia festivalov, čas si riadim viac-menej podľa seba.

Viem si zarobiť peniažky a takisto si ich aj užiť. Okrem parties,ktoré sú so mnou úzko spojené sa snažím stíhať venovať naplno aj veciam, ktoré ma uspokojujú aj v iných smeroch.

Čo mám na mysli? Také to vnútorné naplnenie samého seba, vnútorný kľud a spokojnosť so sebou samým. Práve tieto kúsky šťastia, no i omnoho viac som objavil v cestovaní. Nemá to síce dlhé trvanie a mimo Európy som sa začal viac flákať až počas posledných 4-5 rokov, no už teraz viem, kam budú moje kroky smerovať ďalej…

Nastal pre mňa čas spoznávať nepoznané kultúry, hľadať prázdne ostrovy, prechádzať nekonečné hory, báť sa v špinavých ghetách, ochutnávať jedlá z neznámych zdrojov… Nedá sa to všetko ani len opísať, no som si istý, že všetci chápete, čo tým chcem povedať.

Asi mojou najobľúbenejšou krajinou na svete sú Filipíny. Sú krajinou mnoha tvárí. Milí a pohostinní ľudia, neopísateľný morský svet, ryžové polia vo výške 2000 metrov, fajnové šmaky, ktoré radšej ochutnávaš so zavretými očami, a v neposlednom rade kvalitný rum za 5 korún.

Vysnívanou krajinou, ktorú sa len chystám navštíviť, je Západná Papua. Láka ma na nej nebezpečná a drsná príroda, adrenalín na každom kroku, divokí domorodci – potomkovia kanibalov. Jedna z mála zemí, ktorá ešte stále nie je tak úplne objavená vonkajším svetom.

Môj blog… moje poznámky, fotky a videá budú pridávané pravidelno nepravidelne – podľa nálady, chuti a samozrejme pripojenia (ak to bude reálne), no určite sa máte na čo tešiť!